Firmanız için Hizmetinizdeyiz…

 

Ankara’da faaliyet gösteren firmamız, BİROF Danışmanlık yatırım imalat – ithalat – ihracat konularında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Birof Danışmanlık kalite yönetim, gıda güvenliği, çevre yönetim, işçi sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri konusunda danışmanlık yine bu konularda ve kişisel-kurumsal eğitim hizmetleri veren bir kuruluştur. Birof, bu hizmetlerini uzmanlaşmış danışman kadrosuyla organize etmektedir.

İlgili mevzuat hükümleri ve ilkelerimiz doğrultusunda imalat, yatırım ve sanayi sektörlerine yönelik firmalara şu an geçerli kanun, yönetmelik ve tebliğler açısından doğru bilgilendirilmelerini sağlamaktadır. Ankara’ da, Bakanlık ve Resmi Kuruluşlardan almaları gerekli bazı belgeleri ve izinleri almalarını sağlamak; bu tür başvuruları sırasında gerekli bilgi ve müracaat şekillerini, güvenilir olarak hazırlamak ve sunmaktır.

Birof çalışma stratejisi standart çalışma programlarının dışına çıkarak tamamen danışmanlık yapılan firmanın çalışma ortamı, çalışma saatleri, sektörü, çalışanların eğitim durumları gibi faktörleri göz önünde bulundurarak “firmaya özgü” danışmanlık ve eğitim programı sunmaktır.

Faaliyet alanlarımızı, referanslarımızı ve bize ulaşabileceğiniz tüm irtibat adreslerini sayfamız içinde detaylı olarak bulabilirsiniz. Firmamız yetkililerinden faaliyet konularımızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çözüm ortağı kimliğimizle, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek konusunda profesyonelleşmiş yönetim kadrosu ile hizmetinizdeyiz…